mustra logo cimlap

Somogyi Bor- és Pálinkamustra Egyesület

Tisztelettel és szeretettel köszöntjük egyesületünk weboldalán! Kedves látogatónk, itt szinte mindent megtudhat egyesületünkről, annak tagjairól, szakmai és közösségi életünkről, és persze nem utolsó sorban az általuk készített szebbnél-szebb nedükről.

Ám azt mindannyian tudjuk, hogy semmi sem hasonlítható össze a személyes találkozások, beszélegtések hangulatával. Nyitott szívvel - és pincékkel - várjuk régi és leendő borbarátainkat itt, "Somogyország" közepén!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV. Somogy Megyei Bor- és Pálinkaverseny

bormustra4

A 2019-es esztendőben is - immáron negyedik alkalommal - megrendezésre kerül a Somogy Megyei Bor- és Pálinkaverseny.

Somogy megyei bor es palinkaverseny 2019

 

Minták leadásának ideje:

2019.04.08 - 2019.04.24

 

Minták leadásának helye:

Gábor-Ablak Kaposvár, Kanizsai u. 56.

 

 

 

Pálinkaverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP

 

Borverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP