mustra logo cimlap

Somogyi Bor- és Pálinkamustra Egyesület

Tisztelettel és szeretettel köszöntjük egyesületünk weboldalán! Kedves látogatónk, itt szinte mindent megtudhat egyesületünkről, annak tagjairól, szakmai és közösségi életünkről, és persze nem utolsó sorban az általuk készített szebbnél-szebb nedükről.

Ám azt mindannyian tudjuk, hogy semmi sem hasonlítható össze a személyes találkozások, beszélegtések hangulatával. Nyitott szívvel - és pincékkel - várjuk régi és leendő borbarátainkat itt, "Somogyország" közepén!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III. Somogy Megyei Bor- és Pálinkaverseny

bormustra3

Örömmel és tiszetelettel értesítünk minden bor- és pálinka barátot, hogy 2018 tavaszán megrendezésre kerül a III. Somogy Megyei Bor- és Pálinkaverseny

Somogy megyei bor és palinkaverseny 2018 plakat

Somogy megyei bor és palinkaverseny diszvacsora 2018

Minták leadásának ideje:

2018.04.09 - 2018.04.19

 

Minták leadásának helye:

Gábor-Ablak Kaposvár, Kanizsai u. 56.

Borverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP

 

Pálinkaverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP