mustra logo cimlap

Somogyi Bor- és Pálinkamustra Egyesület

Tisztelettel és szeretettel köszöntjük egyesületünk weboldalán! Kedves látogatónk, itt szinte mindent megtudhat egyesületünkről, annak tagjairól, szakmai és közösségi életünkről, és persze nem utolsó sorban az általuk készített szebbnél-szebb nedükről.

Ám azt mindannyian tudjuk, hogy semmi sem hasonlítható össze a személyes találkozások, beszélegtések hangulatával. Nyitott szívvel - és pincékkel - várjuk régi és leendő borbarátainkat itt, "Somogyország" közepén!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II. Somogy Megyei Bor- és Pálinkaverseny

versenylogo fa jo 690

A tavalyi sikerekre való tekintettel ismét megmérettethetik magukat a somogyi és akár megyehatáron túli bor és pálinka-készítők is az II. Somogy megyei Bor- és Pálinkaversenyen.

Borverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP

 

Pálinkaverseny

VERSENYSZABÁLYZAT   NEVEZÉSI LAP